پارسی اپلای

آخرین مطالب

تیر ۲۰, ۱۴۰۱

شرایط جامع تحصیل رایگان در سوئد

افراد زیادی می‌خواهند برای تحصیل رایگان در سوئد، اقدام کنند. اما همیشه با موانع زیادی روبرو می‌شوند که ممکن است آنها را ناامید کند.
تیر ۱۶, ۱۴۰۱

هزینه تحصیل در ترکیه چقدر است؟

هزینه تحصیل در ترکیه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. این پارامترها شامل دانشگاه محل تحصیل، دولتی و خصوصی بودن آن است که در این مقاله به آن کامل می پردازیم.
تیر ۱۲, ۱۴۰۱

صفر تا صد تحصیل داروسازی در قبرس

تحصیل داروسازی در قبرس فرصتی ویژه است که از طریق آن می‌توانید با شهریه ای در حدود 9-10 هزار دلار در سال، مدرک معتبری در این زمینه را دریافت کنید.
تیر ۹, ۱۴۰۱

راهنمای تحصیل در دانمارک به زبان انگلیسی

تحصیل در دانمارک به زبان انگلیسی روشی است که شما می توانید با وجود بیش از 600 دوره به این زبان، برای مهاجرت تحصیلی به دانمارک به کار گیرید.
تیر ۵, ۱۴۰۱

اقامت پس از تحصیل در استرالیا

اقامت پس از تحصیل در استرالیا می‌تواند به روش‌های مختلفی انجام شود که مهم‌ترین روش آن با ویزای 485 است. این ویزا خود به 2 نوع تقسیم می شود.
تیر ۴, ۱۴۰۱

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته علوم کامپیوتر

شناخت بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته علوم کامپیوتر برای افرادی که علاقمند به تحصیل در این رشته می باشند هیجان انگیز و جذاب است
خرداد ۳۱, ۱۴۰۱

تحصیل در آمریکا بهتر است یا اروپا

تحصیل در آمریکا یا اروپا، هرکدام می‌تواند یک موقعیت عالی آموزشی باشد اما وجود برخی تفاوت‌ها، معایب و مزایا سبب می‌شود تا قبل از انتخاب بر روی آن بیشتر فکر کنید.
خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

تحصیل دندانپزشکی در پرتغال و هزینه های آن

در این نوشتار به بیان زوایای مختلف تحصیل دندانپزشکی در پرتغال، مزایا و معایب آن و هزینه تحصیل دندانپزشکی در پرتغال پرداختیم.
خرداد ۲۴, ۱۴۰۱

صفر تا صد دانشگاه های مهندسی فرانسه

دانشگاه های مهندسی فرانسه جزء دانشگاه های برتر و مطرح جهان می باشند که افراد زیادی از سراسر جهان خواهان تحصیل در آن ها هستند.
خرداد ۱۹, ۱۴۰۱

راهنمای تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا به عنوان محبوب‌ترین هدفی است که هرساله هزاران دانشجو برای آن اقدام می‌کنند و تنها 3000 دانشجو می‌توانند مدرک آن را از دانشگاه‌های کشور دریافت کنند.
خرداد ۱۷, ۱۴۰۱

معرفی کامل دانشگاه ترنتو ایتالیا

دانشگاه ترنتو ایتالیا یک دانشگاه پویا و قوی با رتبه 450‌ ام در جهان می‌باشد. این دانشگاه 17 هزار دانشجو دارد و قدمت آن به 50 سال قبل بازمی‌گردد.
خرداد ۱۵, ۱۴۰۱

اطلاعات جامع درباره رنکینگ دانشگاه های روسیه

افرادی که قصد تحصیل در روسیه دارند باید اطلاعات کافی از رنکینگ دانشگاه های روسیه را در اختیار داشته باشند.